Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Після оформлення, ми подзвонимо Вам для остаточного підтвердження
Ваше імя та прізвище
Телефон
Номер вашого номерного знаку
Серія та номер тех.паспорту, дата видачі
Серія та номер паспорту, дата видачі або серія та номер водійського посвідчення, дата видачі
Доставка
Мiсто та номер вiддiлення, якщо обрали Нова Пошта
Payment method

РАМКИ ПІД НОМЕРА

Антивандальні, чорні, рамки перевертні, металеві, авторамки з неражавійки,
3D рамки, авторамки з написом, авторамки під USA номер
Чому автовласники купують рамки для автономерів
Стандартним атрибутом будь-якого транспортного засобу, будь то легковий автомобіль чи моторолер, є державний реєстраційний знак, або, висловлюючись простіше, автомобільний номер. Табличка з нанесеною на неї буквенно-цифровою інформацією не тільки відмітний, розпізнавальний знак «залізного коня» - вона також зберігає всю інформацію про транспортний засіб, про його власника.

Сьогодні перед автовласником відкривається два шляхи: або прикріпити автономери прямо до кузова, або скористатись сучасним атрибутом, що надає знаку акуратності і приємного зовнішнього вигляду. Для легкого і зручного кріплення всюди використовується рамка для номера.

В наш час, рамка для номера це невід'ємний зносостійкий, стильний і міцний аксесуар, з яким будь-яке авто виглядає охайніше.
Навіщо номерним знакам рамка?
Окрім свого головного призначення – фіксації держномерів, лаконічні і довговічні рамки стали предметом гордості автовласника. Строгі і стильні, вони придають авто оригінальності, а екстер'єру автомобілю – завершеності. В багатьох випадках машина, позбавлена рамки, виглядає сиротливо, в ній чогось бракує.

Не можна сказати, що комусь такий аксесуар потрібен більше, а комусь менше. Власнику новенького авто із салону, що здуває билинки з кузова, хочеться, щоб номери виглядали охайно, ідеально вписувались в зовнішній вигляд. Не позбавлені прискіпливості в обслуговуванні ТЗ і «бувалі» водії. Для автомобілістів, за чиїми плечима сотні тисяч кілометрів, рамка для номерного знаку стане відмінним подарунком.

Як говорилось вище, основна функція виробу – надійне кріплення державного автомобільного номеру. З тієї причини, що рамка знаходиться на видноті, важливо, щоб вона виглядала стильно, презентабельно, була виконана з якісних і довговічних матеріалів (демонтуючи табличку з номерами чи змінюючи на іменну, якими б не були обережними і акуратними дії власника, велика ймовірність нанести пошкодження кузову, чого хотілось б уникнути).

Ще одне призначення зносостійкого аксесуару – попередження втрати таблички з номером. Кріпити рамку під номер можна будь-яким зручним для вас способом.
Рамка як елемент реклами
Авторамка може бути ефективним носієм різноманітної рекламної інформації, звертаючи увагу учасників дорожнього руху, як в дорозі, так і в процесі стоянки. Особливість такого рекламного ходу очевидна: інформація на авторамці «працює» в режимі нон-стоп, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

В яких випадках звертаються до рекламних рамок?

  • В автосалонах вироби монтують на нові авто з рекламою салону;
  • На станціях техобслуговування, мийках і інших сферах автобізнесу;
  • В якості подарунка автовласнику, який веде власну справу, з логотипом, назвою, контактами його компанії.
Якими рамки бувають?
Якщо ви шукаєте відповідального виконавця автомобільних рамок для номера, ми раді запропонувати свої послуги. Завдяки великому досвіду, сучасному обладнанню, якісним матеріалам і комплектуючим і, звісно, майстеровитим спеціалістам, ми пропонуємо широкий асортимент.

Весь асортимент рамок для номерних знаків можна умовно поділити на дві категорії – Стандартні і Нестандартні.

До Стандартних відносяться:

  • Чорні і білі рамки для номерів стандартних розмірів
  • Рамки з логотипом вашого авто
  • Рамка Хром (з металевою верхньою частиною)

До Нестандартних можна віднести:

  • Чорні рамки для номерів нестандартного розміру (автомобілів американського, японського і арабського виробництва)
  • Антивандальні рамки (силіконові)
  • Рамки-перевертні (стандартних і нестандартних розмірів)
  • Рамки по вашому індивідуальному замовленню (з вашою рекламою)

В кожної рамки на номерні знаки універсальне кріплення, що означає, що вони підійдуть до будь-якого автомобіля.
В яких випадках звертаються до рамок-перевертнів
Рамка-перевертень на державні знаки – це номери, що перевертаються. В них зацікавлені автолюбителі, що володіють двома видами номерів: звичайними і іменними. Завдяки вдосконаленому аксесуару, вам не доведеться знову і знову братися за викрутку, щоб замінити одні номери іншими. Процес спрощений максимально: просто натискаєте на кнопку пульта – і реєстраційний номер заміниться сувенірною табличкою чи іменним номером.

Керувати рамкою-перевертнем можна з салону автомобіля чи дистанційно за допомогою брелока, який можна замовити до комплекту окремо.