Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Після оформлення, ми зв'яжемось з Вами для остаточного підтвердження
Ваше імя та прізвище
Номер Вашого телефону
Номер Вашого номерного знаку
Серія та номер тех.паспорту, дата видачі
Серія та номер паспорту, дата видачі або серія та номер водійського посвідчення, дата видачі
Доставка
Мiсто та номер вiддiлення, якщо обрали Нова Пошта
Промокод
Payment method
Дублікат – це абсолютно оригінальний верифікований номер, виготовлений у відповідності до всіх норм ДСТУ, а не копія.
Що потрібно, щоб замовити номер?
Щоб зробити дублікат держ номеру необхідно:

 • документи, що засвідчують особу (паспорт громадянина України чи водійське посвідчення (техпаспорт));
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт);
 • оплату.

В будь-якому зручному для вас вигляді. Якщо можете – надаєте оригінали чи паперові копії, при необхідності можна надати відскановані і прислані на електронну пошту/месенджер документи. Також можливий варіант заповнення форми на сайті чи в телефонному режимі, оскільки для оформлення замовлення необхідні тільки дані з ваших документів, а не їх оригінал. Оплату можна проводити як банківським платежем на карту, так і готівкою чи по перерахунку.

При цьому здійснювати інших процесуальних дій більше не доведеться. Процедура відбувається наступним чином:

Клієнт звертається до нас -> робить замовлення -> спеціалісти уточнюють підходящий тип номеру -> затверджують з клієнтом -> в результаті оперативних дій замовник отримує на руки нову табличку.

Причини замовлення дублікатів номерних знаків
Якщо номер транспортного засобу проржавів, був втрачений, викрадений чи пошкоджений, необхідна його заміна. Користування транспортом з відсутнім чи номером, який погано читається, вважається адміністративним правопорушенням, за що передбачається штраф.

Зростання авто- і мототранспорту в Україні призводить до збільшення попиту на дублікати номерів автомобіля. В більшості випадків така процедура вимушена: з часом номерні знаки стають непридатними, на них з'являється їржа, сколи. Нерідкі ситуації, коли в результаті ДТП постраждав автомобіль, а з ним – і знаки. Продовжуючи їздити з пошкодженою табличкою, є велика імовірність знайти конфлікт з поліцією. Щоб оминути неприємну ситуацію і не платити штраф, варто замінити такі номери. В цьому вам з радістю допоможе наша компанія. На сьогоднішній день з'явилась гарна можливість замінити номери, що стали непридатними до використання, проржавівші знаки будь-якої області дублікатами номерів автомобілю, причому, швидко і якісно.

Куди звертатись, щоб отримати дублікат номера авто?
Прийнято вважати, що у випадку втрати/викрадення чи серйозних пошкоджень номерних знаків варто звертатись в Територіальний Сервісний Центр МВС (МРЕО). Органи автоінспекції самі не виготовляють нові держ номери. Тому власник вимушений міняти техпаспорт, що по суті є перереєстрацією транспортного засобу, і окрім оплати за новий номерний знак внести платіж також і за новий документ. Такий шлях веде до значних витрат часу і фінансів.

Дублікат – відмінна альтернатива перереєстрації ТЗ. Власник замовляє дублікат старих номерів і встановлює на місце попередніх. Переваги звернення не в ТСЦ МВС, а в спеціалізовану організацію очевидні:

 • не доведеться стояти в чергах, оскільки при зверненні в ТСЦ МВС може втратитись час, особливо у великих населених пунктах;
 • доступна ціна;
 • проста процедура, яка не потребує від власника транспортного засобу особливих зусиль.

Нагадуємо, навіть якщо номери пошкодились зовсім незначним чином (в кутку стерлась фарба) чи частина символів вицвіла і видна не зовсім добре, підфарбовування і ремонт не допоможе: доведеться неодноразово проводити маніпуляції відновлення. Простіше і вигідніше замовити дублікат.

Коли може стати необхідним дублікат автомобільного номера?
 • Перед поїздкою на дальні відстані в якості страховки. Запасний комплект стане у нагоді перед поїздкою у відрядження, перед поїздкою у відпустку на відпочинок, риболовлю, полювання чи за кордон. Залишивши номери в заметі, неакуратно припаркувавшись чи просто загубивши табличку в дорозі, ви зможете продовжити подорож, встановивши дублікат на авто;

 • Пропали/були викрадені чи пошкоджені номери, які власнику дуже подобались. Номер з однаковими цифрами, номер, що гарно запам'ятовується – удача, розлучатись з ним не дуже хотілось би. Замовити дублікат замість втрачених – оптимальний вибір;

 • Стерлась, потьмяніла фарба. Сніг, дощ, калюжі, гравій, дрібні ДТП призводять до швидкого погіршення лакофарбового покриття.

Дублікати державних номерів за 2 хвилини
Придбати автономери ви зможете в компанії Nickel. Ми можем зробити номерні знаки на заміну втрачених чи пошкоджених. Власне виробництво, висока якість плівки, що наноситься, гнучкий і міцний алюміній, кваліфіковані спеціалісти дозволяють нам через дві хвилини надати автовласнику дублікати. В нас ви можете не тільки замовити автономери, що відповідають стандартам України, але також сувенірні, американські і іменні таблички.

Ми займаємось виготовленням номерних знаків для всіх видів авто- і мототранспорту, що випускається з 977 року: легкових і вантажних машин, причепів, мопедів і моторолерів, спецтехніки. Беремося за замовлення для автомобілів з нестандартним місцем кріплення, в т.ч. для ТЗ американського, арабського і японського виробництва. Виконуємо дублікати в класичному прямокутному стилі, а також на мотоцикл і мопед.

В якості основи служить алюмінієва пластина зі світловідбиваючим покриттям і захисними елементами – голограмою України і штампом заводу-виробника.

Офіційні дублікати, що відповідають стандартам
Номерні знаки видаються або ТСЦ МВС (МРЕО), або приватними організаціями. Другий варіант більш оптимальний для тих, хто цінує власний час, оскільки звернення до держструктури неодноразово давали привід понервувати. В нашій компанії допоможуть в питанні дублікатів номера транспортного засобу в максимально короткий термін. Ми не відберемо багато часу: буде потрібно не більше 5-10 хвилин.

Продукція, що реалізовується, має всі сертифікати якості, створюється у строгій відповідності до вимог ДСТУ. Дублікат автомобільних номерів містить всі захисні компоненти: світловідображаюче покриття, необхідні голограми і штамп заводу-виробника.

Наші переваги
Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 1. Сертифіковану продукцію;
 2. Якісний готовий продукт;
 3. Оперативність отримання результату (виготовлення 2 хв.);
 4. Довговічність;
 5. Приємні ціни;
 6. Автоматизований цикл виробництва;
 7. Асортимент номерів на всі види транспорту;
 8. Індивідуальний підхід і узгодженні всіх тонкощів;
 9. Кваліфіковане і якісне обслуговування;
 10. Доставка по всій Україні;
 11. Зручний для вас спосіб замовлення – на сайті чи по телефону, через соціальні мережі Facebook чи Instagram або за допомогою месенджерів.

ЯК ЗАМОВИТИ
Оберіть потрібний товар чи проконсультуйтесь за телефонами
Додайте необхідний товар до кошику
Оберіть спосіб оплати та доставки
Отримайте замовлення у нас в офісі або у відділенні Нової Пошти
Консультації та замовлення за телефонами
м. Київ
вул. Столичне Шосе, 104 (Авторинок Чапаєвка пав. 416)
Тел.: (050) 703 02 02

Графік роботи: 9:00 до 17:00
Субота: з 9:00 до 15:00
Неділя: з 10:00 до 15.00
м. Львів
вул. Данила Апостола, 10
Тел.: (098) 703 02 02
Тел.: (050) 703 02 02

Графік роботи: з 08:30 до 17:30
Субота: з 9:00 до 16:00
Неділя: вихідний
м. Cтрий
вул. Багряного, 4
вул. Багряного, 4
Тел.: (098) 703 02 02
Тел.: (050) 703 02 02

Графік роботи:
Вт-Пт: з 09:00 до 18:00
Субота: з 9:00 до 16:45
Нд-Пн: вихідний
м. Ковель
вул. Незалежності, 94 (Будинок вчителя, 2й поверх)
Тел.: (068) 139 79 55
Тел.: (067) 254 80 05

Графік роботи: з 9:00 до 18:00
Субота: з 9:00 до 14:00
Неділя: вихідний
м. Черкаси
вул. Оборонна, 6
Тел.: (096) 703 06 06

Графік роботи:
Пн: з 9:00 до 16:00
Вт-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 17:00
Неділя: вихідний
м. Мукачево
с. Кольчино, Корятовича, 33
Тел.: (050) 675 73 54

Графік роботи: з 08:00 до 19:00
Субота: з 9:00 до 14:00
Неділя: вихідний
м. Тернопіль
вул. Весела, 1 оф. 1
Тел.: (098) 703 06 05

Графік роботи: з 9:00 до 18:00
Субота: з 9:00 до 14:00
Неділя: вихідний
м. Житомир (с. Довжик)
вул. Богунська 1А
Тел.: (067) 796 39 54

Графік роботи: з 9:00 до 18:00
Субота: з 9:00 до 17:00
Неділя: вихідний
м. Херсон
вул. А. Сенявіна, 27
Тел.: (098) 701 06 03

Графік роботи: з 8:30 до 16:30
Субота: з 9:00 до 14:00
Неділя: вихідний