Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Після оформлення, ми подзвонимо Вам для остаточного підтвердження
Ваше імя та прізвище
Телефон
Номер вашого номерного знаку
Серія та номер тех.паспорту, дата видачі
Серія та номер паспорту, дата видачі або серія та номер водійського посвідчення, дата видачі
Доставка
Мiсто та номер вiддiлення, якщо обрали Нова Пошта
Payment method

АВТОНОМЕРИ

Офіційне виготовлення державних
номерних знаків
Замовити номерний знак
Залиште свій номер телефону

Безкоштовна консультація

Задайте нам питання або розкажіть що вас цікавить
Або зателефонуйте нам
0 800 600 700
Нам довіряють

Чому нас обирають

Онлайн консультація та замовлення
Працюємо офіційно та за всіма держстандартами
Зручна доставка в будь-яку точку країни
Гарантія 2 роки на нашу продукцію
Причина виготовлення номерних знаків в Україні
Автомобілісти можуть стикатися з пошкодженням, порушенням цілісності і виходом з ладу номерних знаків. Причин тому є велика кількість: хтось потрапив в дорожньо-транспортну пригоду чи невдало припаркувався в заметі, хтось стикнувся з крадіжкою або знак просто постарів, поржавів. Підфарбувати, самостійно полагодити табличку – не вихід: вам неодноразово доведеться повторювати маніпуляції відновлення. Набагато простіше і вигідніше замовити виготовлення номерних знаків.

Відновлення, косметичний ремонт номерного знаку практично неможливий, якщо ви займаєтесь цим самостійно, оскільки автономер покривається спеціальною плівкою, що відбиває світло. Якщо покриття деформоване, то відреставрувати його вже не є можливим. Потертості і подряпини, невміло усунуті під час ремонтних робіт, все одно будуть помітні, а це недопустимо. Тому рекомендується одразу звернутись в організацію, яка спеціалізується на виготовленні номерних знаків. Таки й же алгоритм дій залишається і у випадку пошкодження номерного знаку, в результаті якого на пластині знакла фарба. Фарбування державного номеру не принесе плодів, оскілки пошкодження світловідбиваючого покриття нікуди не зникне.

Територіальний Сервісний Центр МВС чи сертифікована організація: де вигідніше виготовити номери
Номер – головний ідентифікатор автомобілю, на якому присутні всі системи захисту, передбачені ДСТУ: світловідбиваюча плівка, штамп заводу-виробника і голограма. По номеру можна дізнатись дані про власника, історію транспортного засобу. Тому якщо символи нечитабельні, стерті, їзда на автомобілі заборонена. Уникнути претензій з боку поліції можна, відновивши номерні знаки. Зробити це в Територіальному Сервісному Центрі МВС (МРЕО) досить складно: буде потрібно збирати пакет документів і виділити кілька днів на поїздку в організацію. Набагато ефективніше вчинити інакше – оформити заявку на номерні знаки, минаючи чергу.

Автономери часто викрадають зловмисники, щоб шантажувати власника, вимагаючи грошову винагороду. Нерідкі ситуації, коли табличка губиться, і те, що номер зник, помічають лише після приїзду додому, на роботу. Ось тут і починаються негаразди. Спочатку шлях автовласника пролягає в ТСЦ МВС, де його знімають з обліку і ставлять наново, лише з новими номерами. Звучить досить просто, насправді ж це процедура, що займає вдосталь часу, якого і так не вистачає, і зусиль, які можна докласти до більш потрібних справ.

Вихід є – звернутися до сертифікованої компанії і витратити на відновлення номерів мінімум сил і часу. Організація, що спеціалізується в даному сегменті, має законні підстави на діяльність, виконує свою роботу якісно і швидко. Легальна процедура не викликатиме питань у правоохоронних органів.

В яких випадках вдаються до відновлення номерів?
В житті маса ситуацій, коли відновлення авто номерів стає справою першочергової важливості. Серед самих розповсюджених причин є:

 • купівля запасного комплекту;
 • пошкодження таблички, які не дозволяють експлуатувати виріб у колишньому режимі (подряпини, сколи, поява їржі);
 • втрата;
 • крадіжка;
 • дорожньо-транспортна пригода з псуванням номерів.

Що б не сталось з номерними знаками, звертайтесь до нас, ми обов'язково допоможемо! Їзда з пом'ятим, пошкодженим, вицвілим від часу чи поржавівшим знаком наближає автомобіліста до отримання штрафу. Не ризикуйте, продумайте ситуацію завчасно.

Де і як замовити?
Виготовлення держ номерів – необхідна, популярна, але буденна послуга. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте справжній офіційний номер на авто в тому ж форматі, з тими ж літерами і цифрами, що вказані у Свідоцтві про реєстрацію ТЗ (техпаспорті). Наша компанія може виготовити всі типи номерних знаків, любого року випуску, починаючи з 1977го. Для оперативного проведення заходу в нас є все необхідне:

 • спеціальне обладнання;
 • кваліфіковані спеціалісти;
 • якісні матеріали і комплектуючі.
Від власника «залізного коня» буде потрібним пред'явити документи, що засвідчують особу (паспорт громадянина України чи водійське посвідчення (водійські права)), і документи на транспортний засіб (техпаспорт).

Придбати номерні знаки ви можете в нашій компанії. Зробити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом:


Власне виробництво
Виготовлення номерів здійснюється на власному обладнанні. Ми використовуємо оригінальні заготовки найкращої якості – алюмінієвий лист необхідного класу міцності, що непідвласний розповсюдженню корозії. Зверху наноситься світловідображаюча плівка з захисними голограмами відповідно стандартам. Номерні знаки повністю відповідають держ. стандарту (ДСТУ).

Звертаючись по допомогу в нашу компанію, ви можете замовити виготовлення автомобільних номерів:

 • нестандартних розмірів для американських, арабських і японських автомобілів, дозволених на території України;
 • транзитних;
 • на пасажирський транспорт;
 • на воєнні авто;
 • для мотоциклів и моторолерів;
 • на легкові і грузові ТЗ;
 • прицепи і спецтехніку.
Гарантуємо індивідуальний підхід – спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати необхідний тип певного номерного знаку і в найкоротший термін (2 хвилини) ви отримаєте на руки готовий номер.

Як ми це вирішуємо? Діє метод ланцюжка: Замовлення – Оплата – Виготовлення – Доставка в будь-яку точку України Новою Поштою в зручне вам відділення при необхідності.

Наші переваги
1. Легальне і офіційне виготовлення автомобільних номерних знаків. Робимо номери на власному виробництві відповідно до ДСТУ.

2. Доступна вартість нових оригінальних номерів.

3. Оригінальні номери допомагають уникнути непорозумінь з поліцією.

4. Автоматизований цикл виробництва.

5. Асортимент номерів на всі види транспорту і техніки.

6. Миттєве виконання замовлення (2 хвилини в офісі).

7. Доставка по Україні.

8. Кваліфіковане обслуговування.

9. Гарантія якості 2 роки.

10. Ми приймаємо замовлення будь-яким зручним для вас способом – на сайті чи по телефону, через соціальні мережі Facebook чи Instagram, а також за допомогою месенджерів Viber, telegram і WhatsUp.

Ми потурбувались про максимально комфортні умови для наших клієнтів. Виготовимо і замінимо викрадені, непридатні до використання номери, проконсультуємо по будь-яким виникаючим питанням.