Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Після оформлення, ми подзвонимо Вам для остаточного підтвердження
Ваше імя та прізвище
Телефон
Номер вашого номерного знаку
Серія та номер тех.паспорту, дата видачі
Серія та номер паспорту, дата видачі або серія та номер водійського посвідчення, дата видачі
Доставка
Мiсто та номер вiддiлення, якщо обрали Нова Пошта
Payment method

Іноземні номери

виготовлення сувенірних європейскіх номерних знаків
Чому все більше автомобілістів звертаються за європейськими номерними знаками
В деяких країнах дуже часто крадуть номери на іноземній реєстрації, тому що їх проблематично виготовити. Щоб уникнути подібної ситуації, можна підстрахуватись, не привертаючи уваги поліції, і замовити сувенірний номер.

Якщо номер транспортного засобу поржавів, був втрачений, викрадений або пошкоджений, необхідно його замінити. Користування транспортом з відсутнім номером чи номером, що погано читається, вважається адміністративним правопорушенням, за що накладається штраф. Можна спробувати реставрувати виріб, але фарбування не приносить довготривалого результату, через певний час маніпуляції доведеться повторювати.

Складність полягає ще і в тому, що оригінальні номерні єврознаки можливо отримати тільки в країні, де вони були видані власнику ТЗ. Як приклад, громадянин Німеччини, що приїхав в Україну погостювати до родичів, не зможе отримати оригінал номерів, коли знаходиться закордоном. Але не варто впадати у відчай – ви зможете замовити у нас сувенірні європейські номери, якщо раптом станеться курйоз (крадіжка, втрата, сильне пошкодження).
Що буде потрібно, щоб замовити номер?
Щоб зробити європейський номерний знак, потрібно:

  • текст напису на номері (символи);
  • оплата.

Ви робите замовлення, заповнюючи відповідну форму на сайті, відправляєте замовлення на електронну пошту чи у месенджер, заповнюєте дані з менеджером по телефону, як вам зручніше. Нам для того, щоб оформити замовлення, необхідні тільки дані номерного знаку. Оплату можна провести як банківським платежем на карту, так і готівкою в офісі чи по перерахунку.

При цьому здійснювати інших процесуальний дій більше не доведеться. Процедура проходить наступним чином:

Ви звертаєтесь до нас -> робите замовлення -> уточнюєте деталі з менеджером при необхідності -> проводите оплату -> в результаті оперативних маніпуляцій отримуєте на руки нову табличку.
Особливості сувенірних європейських номерних знаків на авто
Компанія «Nickel» пропонує виготовлення сувенірної версії європейських номерних знаків. Наши вироби відповідають вимогам: виконані на алюмінієвій основі стандартного розміру 510 х 112 мм, з нанесенням світловідображаючого покриття і символами, видавленими по аналогії з державними номерами. Символи читаються з відстані 25 м.

Сувенірна версія нічим не поступається держ номерам: ті ж габарити основи, літери і цифри, конфігурація. В Євросоюзі нема єдиного стандарту номерних знаків. Єдина вимога, що діє з 1998 року – наявність зліва номерного знаку логотипу Євросоюзу на синьому фоні. Тобто єврономери відрізняються від українських розміщеними в лівій частині 12 зірками чи прапором країни і скороченою назвою країни (PL (Польща), CZ (Чехія), S (Швеція), A (Австрія)) і т.д..

Які ще характерні риси європейських номерних знаків:

  • відсутність оригінальної голограми;
  • шрифт, висота і ширина символів може відрізнятись в порівнянні з оригінальними номерами (по бажанню замовника).

Але головне – таке прикре явище як втрата, крадіжка чи пошкодження знаку не затьмарить вашого перебування в Україні. Прикріпивши сувенірний європейський номерний знак в якості заміни, ви зможете продовжити свій шлях і уникнути конфлікту з українською поліцією. Це не являється правопорушенням, що людина використовує на своєму транспортному засобі не оригінали, а схожі на оригінал номери.
Чим ми можемо допомогти, якщо у вас євро номери
Якщо номерні знаки стали непридатними до користування, були залишені в заметі, калюжі, вкрадені – ми готові допомогти! Все, що буде потрібним для оперативного виготовлення виробу – тільки текст (символи), який необхідно вказати на табличці. Узгодивши з клієнтом нюанси і дані, ми передаємо їх на виробництво.

Після прийому замовлення номер може бути готовий протягом 5-10 хвилин оффлайн, протягом 5 онлайн. В результаті ви отримаєте сувенірний європейський номерний знак.

Для виготовлення сувенірних єврономерів нам не потрібно абсолютно жодних документів, тільки символи і оплата.

Французькі, іспанські, словацькі, італійські, австрійські, чеські і номери будь-якої іншої країни ЄС ви можете без проблем замовити в нас. Навіть бельгійські з червоним кольором шрифту ми зможемо виготовити. Притримуємось технічних умов державних стандартів.

Завдяки тому, що в нас власне виробництво, виготовлення таблички з номером займе всього кілька хвилин. Використовуємо тільки якісні європейські заготовки з високоміцного алюмінію, завдяки чому вироби не бояться опадів, калюж, бруду, процесу мийки. На відміну від пластику, такий номерний знак не вигоряє, не вицвітає, не боїться морозу і перепаду температур.
Наші переваги

  1. Виконуємо європейські номери оперативно, одразу після узгодження нюансів з замовником;
  2. Використовуємо якісні матеріали;
  3. Надаємо гарантію якості 2 роки;
  4. Повністю легальна процедура;
  5. Філіали нашого виробництва знаходяться в багатьох українських містах, що дозволяє оперативно реагувати на замовлення.
Щоб уникнути непорозуміння і подальших роз'яснень з поліцією, звертайтесь в перевірені компанії, за плечима котрих достатній досвід і необхідний багаж знань. Тільки кваліфікований майстер, що володіє високотехнічним обладнанням, здатний за кілька хвилин виготовити європейські номерні знаки на автомобіль.

Якщо у вас викрали номери, номерний знак зіпсувався в процесі неакуратної мийки, впливу холоду, зміни температур, ДТП, погнувся чи загубився – достатньо за допомогою кількох кліків на нашому сайті, в соцмережах Facebook чи Instagram або за допомогою месенджерів Viber, telegram і WhatsUp оформити замовлення і своєчасно відновити номери на автомобіль.
ЯК ЗАМОВИТИ
Оберіть потрібний товар чи проконсультуйтесь за телефонами
Додайте необхідний товар до кошику
Оберіть спосіб оплати та доставки
Отримайте замовлення у нас в офісі або у відділенні Нової Пошти